+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

WSPÓŁPRACA Z UNIWERSYTETEM OPOLSKIM – NOWY PROJEKT DOMU TŁUMACZEŃ SOWA 

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że 6 lutego 2014 r. DOM TŁUMACZEŃ SOWA oraz Uniwersytet Opolski zawarły umowę o współpracy.

W ramach tej umowy strony podejmować będą różnego rodzaju aktywności mające na celu realizację projektów innowacyjnych i badawczych oraz zapewnienie wprowadzenia absolwentów i studentów na rynek pracy.

Dzięki tej współpracy studenci Uniwersytetu Opolskiego będą mogli odbywać praktyki i staże w DOMU TŁUMACZEŃ SOWA, a poprzez dostęp do szkoleń produktowych i technicznych – podnosić kwalifikacje i rozwijać się zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem rynku. W tym celu strony wspólnie organizować będą szkolenia, spotkania i seminaria propagujące konkretne przedsięwzięcia lub wdrożenia, bazując przede wszystkim na bieżącej wymianie informacji dotyczącej możliwych obszarów współpracy w zakresie prowadzonych prac badawczo rozwojowych oraz możliwości wdrożenia wyników tych prac w praktyce gospodarczej.

To kolejne przedsięwzięcie i zobowiązanie DOMU TŁUMACZEŃ SOWA – powiedziała Agnieszka Romanowska, Kierownik działu PR i marketingu – Bardzo cieszymy się, że jako firma działająca na rynku opolskim już od 20 lat możemy przekazywać nasze doświadczenia i wiedzę młodym zdolnym ludziom, którzy na ten niełatwy rynek wchodzą.

Współpraca ta jak najbardziej wpisuje się w politykę świadomości społecznej od lat prowadzonej przez DOM TŁUMACZEŃ SOWA, w której jednym z najważniejszych obszarów działania jest współistnienie i współdziałanie nauki i biznesu.

Nasze kontakty z nauką zawsze były bardzo bliskie, chociażby ze względu na rodzaj usług, jakie świadczymy. Niemniej teraz nasze dotychczasowe działania przyjmą bardzo praktyczną formę, która – mamy nadzieję – przysporzy wszystkim interesariuszom tego projektu wymiernych korzyści – dodała Agnieszka Romanowska.

Na zdjęciu umowę o współpracy podpisują prof. dr hab. Marek Masnyk, prorektor ds. kształcenia i studentów Uniwersytetu Opolskiego oraz Ewa Rogozińska, dyrektor DOMU TŁUMACZEŃ SOWA.

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.