+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

Współpraca z Opolskim Centrum Badań Regionalnych 

Opolskie Centrum Badań Regionalnych przy Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu przygotowało bezpłatną ofertę dla obcokrajowców legalnie przebywających w Polsce.

Projekt „Integracja bez granic” skierowany jest do cudzoziemców, którzy nie są obywatelami Unii Europejskiej, a jego głównym celem jest pogłębienie i ułatwienie procesu integracji pomiędzy obywatelami państw trzecich i społeczeństwem przyjmującym. Centrum oferuje m. in. szkolenia z języka polskiego, a także pomoc prawną i tłumaczeniową, niezbędne dla procesu integracji.
Biuro tłumaczeń sowabusiness services od dawna współpracuje z Wyższą Szkołą Zarządzania i Administracji w Opolu. Realizujemy dla WSZiA nawet najbardziej skomplikowane tłumaczenia, które wykonujemy rzetelnie i terminowo, dbając o zachowanie najwyższej jakości. Lokalna inicjatywa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a my podejmujemy wiele działań, aby zaoferować najwyższy poziom świadczonych usług.

Osoby, które zgłoszą się do naszego biura z dokumentami dotyczącymi pobytu, studiów, zatrudnienia w Polsce itp., w ramach projektu otrzymają tłumaczenie całkowicie za darmo.
Więcej informacji o programie znajduje się TUTAJ

sowabusiness services

Najlepszy dostawca tłumaczeń dla biznesu
Kontakt: sowabusiness services
077 456 58 16
sowa@e-sowa.eu
Obsługa tłumaczeń: www.e-sowa.eu Internetowe Centrum Prasowe: www.sowa.com.pl

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.