+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

Wakacje w mieście – poznaj Opole, siedzibę DOMU TŁUMACZEŃ SOWA

DOM TŁUMACZEŃ SOWA ponad 95% zleceń realizuje przez Internet, za pomocą dedykowanej platformy CRM. Niemniej, lecz jak każda firma, mamy także swoją stacjonarną siedzibę, do której serdecznie zapraszamy.

opole nocą

Nasza siedziba jest zlokalizowana w Opolu – pięknym mieście i stolicy najmniejszego polskiego województwa. Opole znane jest dzięki Festiwalowi Opolskiemu także jako Stolica Polskiej Piosenki. Powodów, aby odwiedzić Opole jest wiele. Jednym z nich jest oczywiście wizyta w DOMU TŁUMACZEŃ SOWA. Poza tym mamy piękny rynek, Park Nadodrzański, Katedrę, kościoły, Wyspę Bolko z jedynym w swoim rodzaju zoo, Opolską Wenecję, Mały Rynek, Filharmonię Opolską, Wieżę Piastowską, Amfiteatr, Teatr Lalki i Aktora, Teatr im. Jana Kochanowskiego, kino, centra handlowe… Miasto rozwija się naprawdę dynamicznie, co bardzo nas cieszy. Jako firma, która od ponad 20 lat związana z Opolem, jest nam niezmiernie miło do tego rozwoju się przyczyniać i być częścią opolskiej społeczności. W przyszłym roku Opole będzie obchodzić swoje 800 urodziny – zapowiada się naprawdę huczne święto, którego już nie możemy się doczekać.

DOM TŁUMACZEŃ SOWA nie jeździ na wakacje. Zgodnie z planami urlopowymi pracownicy DOMU TŁUMACZEŃ SOWA wyjeżdżają na wypoczynek, lecz firma jest zawsze gotowa do obsługi klientów. Dlatego zdecydowaliśmy się opisać, jak wyglądają wakacje DOMU TŁUMACZEŃ SOWA w mieście, czyli co zrobić, żeby nie zwariować, kiedy wszyscy trąbią o wakacjach, a tu trzeba iść do pracy. Klucz to maksymalne wykorzystanie czasu wolnego na przyjemności.

Tegoroczne lato nie rozpieszcza nas zbytnio pogodą, więc swoje wieczorne aktywności należy dopasować do aury. Ciepły wieczór to świetny pretekst, by wybrać się na przejażdżkę rowerową lub spacer (w Opolu polecamy Park Nadodrzański i Wyspę Bolko – przy odrobinie szczęścia trafisz tam na sarenki!). Gdy pogoda nie dopisuje, wybierzmy kino lub basen. Możemy też spotkać się z przyjaciółmi i np. pograć w gry planszowe (szeroki wybór gier planszowych do wypożyczenia z Biblioteki Miejskiej). Aby nawiązać do wakacyjnych klimatów, warto przy każdej okazji raczyć się dużą ilością lodów i gofrów. Smażoną rybkę ma w ofercie nie tylko słynny Rybex z Krakowskiej, lecz także nowa Smażalnia Sola i liczne lokale gastronomiczne nad Jeziorem Turawskim. Skoro o Jeziorze Turawskim mowa, można się tam wybrać samochodem lub rowerem. Na terenach rekreacyjnych wokół jeziora, a także na samym jeziorze nie brakuje atrakcji, które umilą spędzanie wolnego czasu. Można spróbować swoich sił w sportach wodnych, takich jak kitesurfing. Amatorom kajakowania polecamy relaksujące spływy Małą Panwią. Wykorzystujmy weekendy jak tylko się da! W promieniu 2 godzin drogi od Opola jest mnóstwo ciekawych miejsc do zwiedzania, są góry, można wybrać się do Czech – możliwości są ograniczone jedynie naszą inwencją oraz tak zwanym chciejstwem.

Wakacje to także czas na odbywanie praktyk i staży przez studentów. W DOMU TŁUMACZEŃ SOWA mamy obecnie czterech stażystów, z czego dwie osoby to właśnie stażyści wakacyjni. W dzisiejszych czasach stałe rozwijanie swoich umiejętności oraz budowanie doświadczenia zawodowego jest konieczne, aby zaistnieć na rynku pracy. Nie dziwi więc fakt, że młodzi ludzie rezygnują z wolnego czasu na rzecz lepszego startu w przyszłości.

Jeśli tak jak my spędzacie wakacje w mieście, mimo wszystko postarajcie się zapewnić sobie relaks i rozrywkę. Zarówno wieczory po pracy, jak i weekendy można spożytkować inaczej, niż tylko leżąc na kanapie i oglądając telewizję. Polecamy aktywne poznawanie Opola i okolic. Wspaniałe chwile można przeżyć nawet wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy.

opolska wenecja nocą

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.