+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI DLA POTRZEBUJĄCYCH 

Kochani!
DOM TŁUMACZEŃ SOWA wraz z Fundacją SPORT I OŚWIATA TO DOBRA LOKATA od wielu lat pomaga potrzebującym, udzielając im między innymi pomocy materialnej i finansowej.

Jednym z elementów tej działalności jest organizowana co roku w okresie świątecznym zbiórka darów dla najbardziej potrzebujących dzieci uczących się w zaprzyjaźnionej z nami Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Opolu.

Przyłączcie się do nas, jeśli tylko możecie i macie na to ochotę. Dajcie dzieciakom coś od siebie. Z radością przyjmiemy przede wszystkim słodycze, żywność z długim terminem przydatności do spożycia oraz chemię gospodarczą, a także zabawki, książki, artykuły szkolne, sprzęt komputerowy (także używany), a potem osobiście przekażemy dzieciom i ich rodzinom w formie paczek.

Wszelkie dary można przesyłać lub przekazywać w Opolu przy ul. Budziszyńskiej 10, lub poinformować nas o możliwości ich odbioru z miejsca przez Państwa wskazanego. Państwa uczestnictwo zostanie potwierdzone protokołem i pisemnym podziękowaniem za udział w akcji charytatywnej. Przy okazji zapraszamy na pyszną zimową kawę serwowaną w DOMU TŁUMACZEŃ SOWA.

Na zgłoszenia czekamy do 22 grudnia. Kontakt pod nr tel. 77 456 58 16 lub e-mail: biuro@e-sowa.eu.

Link do wydarzenia

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.