+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

Świąteczna zbiórka żywności dla potrzebujących 

Szanowni Państwo!

Mikołaj już był i przyniósł naszym podopiecznym wiele słodkości oraz zabawek. Teraz wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie, dlatego, jak co roku, zachęcamy, aby przyłączyć się do zbiórki żywności dla najbardziej potrzebujących.

Fundacja „Sport i Oświata to Dobra Lokata”, której prezesem została dyrektor DOMU TŁUMACZEŃ SOWA pani Ewa Rogozińska, od wielu lat wspiera Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Opolu i to właśnie jej uczniów obejmuje świąteczną pomocą materialną. W ubiegłych latach z pomocą wielu indywidualnych darczyńców oraz zaprzyjaźnionych firm udało nam się zebrać imponujące ilości słodyczy, zabawek, książek, przyborów szkolnych, odzieży oraz innych potrzebnych dzieciom artykułów.

Ubiegłoroczna edycja naszej inicjatywy różniła się jednak nieco od wcześniejszych, ponieważ wspólnie z dyrektorem szkoły, panem Mirosławem Śnigórskim, który niezmiennie interesuje się losem swoich podopiecznych i z wielkim zaangażowaniem ich wspiera, zdecydowaliśmy się zorganizować zbiórkę żywności. Akcja odniosła wielki sukces, dlatego w tym roku chcielibyśmy go powtórzyć, a nawet pobić ten rekord.

Problem niedożywienia dzieci jest stale aktualny, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w tym przedsięwzięciu. Gwarantujemy, że satysfakcja, jaką daje pomoc innym, stukrotnie przewyższa swoją wartością poczynione nakłady. Każdy, kto zechce wesprzeć tę szlachetną inicjatywę, otrzyma potwierdzenie w formie stosownego protokołu oraz pisemne podziękowanie.

Wszelkie artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia (np. makarony, kasze, ryż, mąka, cukier, konserwy, olej, kawa, herbata itp.) można przesyłać lub przekazywać w centrum operacyjnym Fundacji, które mieści się w DOMU TŁUMACZEŃ SOWA w Opolu przy ul. Budziszyńskiej 10.

Można również poinformować nas o możliwości ich odbioru ze wskazanego miejsca. Jeżeli zechcą Państwo przyłączyć się do akcji, uprzejmie prosimy o informację do 19 grudnia 2013 r. Kontakt pod nr tel. 77 456 58 16 e-mail: agnieszka.romanowska@e-sowa.eu.

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.