+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

Świąteczna akcja fundacji SPORT I OŚWIATA TO DOBRA LOKATA

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W AKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ FUNDACJI SPORT I OŚWIATA TO DOBRA LOKATA

Szanowni Państwo,

zbliża się najpiękniejszy okres w roku, pełen miłości, braterstwa i jedności z innymi ludźmi – Święta Bożego Narodzenia. Rokrocznie udaje nam się w tym czasie uszczęśliwić kilkadziesiąt najbiedniejszych dzieci uczęszczających do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu, ofiarowując im wymarzone prezenty.

Jednak to wszystko może się nie udać bez Państwa wsparcia. Dlatego pragniemy zwrócić się z prośbą o przyłączenie się do naszej akcji poprzez ofiarowanie artykułów spożywczych, mogących stanowić prezenty gwiazdkowe dla dzieci i ich rodzin – przede wszystkim słodycze, nabiał, żywność z długim terminem przydatności do spożycia (ale także zabawki, książki, artykuły szkolne, odzież, itp.).

Święta to czas, w którym możemy się podzielić tym, co mamy, na tyle, na ile chcemy i potrafimy – liczy się każdy, nawet najmniejszy gest. Państwa uczestnictwo zostanie potwierdzone stosownym protokołem oraz pisemnym podziękowaniem za udział w akcji charytatywnej.

Wszelkie dary można przekazywać na adres: Dom Tłumaczeń Sowa, ul. Budziszyńska 10, 45-320 Opole lub też poinformować nas o możliwości ich odbioru z miejsca przez Państwa wskazanego do 15 grudnia 2015 r. Kontakt pod nr tel. 77 456 58 16 lub e-mail: office@e-sowa.eu.

Link do akcji na facebooku: KLIK

 

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.