+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

sowabusiness services spełnia marzenia 

Drodzy Klienci sowabusiness services,

chcąc podzielić się z Państwem naszą radością informujemy, że w poniedziałek – 6 grudnia br. zorganizowaliśmy akcję mikołajkową i obdarowaliśmy prezentami dzieci z opolskich najuboższych rodzin.

To już druga taka akcja prowadzona wraz ze Szkołą Podstawową nr 2 w Opolu, na rzecz której regularnie przekazujemy środki materialne oraz sponsorujemy lekcje języka angielskiego. W tym roku spełniliśmy marzenia opisane przez dzieci w liście do Świętego Mikołaja i przygotowaliśmy wielką paczkę ufundowaną przez sowabusiness services oraz sponsorów.

Składamy serdeczne podziękowania ludziom mającym wielkie serce. Bez nich nie moglibyśmy zgromadzić tak wielkiej ilości prezentów, a akcja z całą pewnością nie odniosłaby takiego sukcesu. Wyrazy wdzięczności dla:
Zarządu Związku Zawodowego Pracowników Rolnictwa w RP przy Top Farms Głubczyce Sp. z.o.o.
firmy Ozas-Esab Sp. z.o.o.
Wyższej Szkoły zarządzania i Administracji w Opolu
firmy Dom-Bud Roland Kostrzycki
GUINOT – salonu kosmetycznego „Katarzyna” – Katarzyna Nowak.

Szczególne podziękowania dla Teatru Kochanowskiego, który wypożyczył nam wspaniałe stroje Mikołaja i Śnieżynek.

Dzięki hojności wszystkich darczyńców na twarze dzieci znów powrócił uśmiech. Liczymy na to, że w przyszłym roku również będziemy mogli zorganizować taką akcję i obdarować jeszcze więcej dzieci.

Zawsze chętnie podejmujemy współpracę z naszymi klientami i dostawcami w tym zakresie, jesteśmy zatem otwarci na wszelkie Państwa propozycje.

Łączymy wyrazy szacunku i zapraszamy do współpracy

sowabusiness services
Najlepszy dostawca tłumaczeń dla biznesu

Kontakt: sowabusiness services
077 456 58 16
sowa@e-sowa.eu Obsługa tłumaczeń: www.e-sowa.eu Internetowe Centrum Prasowe: www.sowa.com.pl

*sowanews – mailowa publikacja informatora powiadamiającego klientów o najnowszych promocjach cenowych i terminach realizacji tłumaczeń, a także o nowych rozwiązaniach i osiągnięciach firmy.

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.