+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

sowabusiness services Przedsiębiorstwem Fair Play 2007 

Firma sowabusiness services, właściciel portalu Internetowe Centrum Prasowe www.sowa.com.pl oraz dostawca tłumaczeń dla biznesu i instytucji państwowych  www.e-sowa.eu, po raz kolejny uzyskała tytuł i certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2007.

Program Przedsiębiorstwo Fair Play skierowany jest do firm, które w swej działalności kierują się uczciwością, rzetelnością i lojalnością, nie obawiają się trudnych i skomplikowanych zleceń, potrafią usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów, wzorowo wywiązują się ze swoich zobowiązań wobec dostawców, a także do tych, które rozumieją potrzeby społecznej odpowiedzialności biznesu, wrażliwości społecznej i dobroczynności.

Cele programu obejmują m.in.:

promocję etyki w działalności gospodarczej, rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami oraz społecznością lokalną, władzą lokalną i państwową, działań zgodnych z obowiązującym prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi;
wspieranie rozwoju firm poprzez promowanie przedsiębiorstw działających zgodnie z prawem i zasadami etyki;
poprawianie wizerunku przedsiębiorstw polskich, poprzez promowanie w środkach masowego przekazu firm, które rzetelnie, zgodnie z zasadami etyki, prowadzą działalność gospodarczą;
zachęcanie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzania stosownych zmian w wewnętrznej organizacji pracy oraz podjęcia szkoleń w tym zakresie.

„Niezwykle cieszymy się z tego, że ponownie przyznano naszej firmie to prestiżowe wyróżnienie” – powiedział Marek Hildebrand, szef działu realizacji tłumaczeń. „Certyfikat ten pozwala nam twierdzić, że nasze codzienne starania, zorientowane na utrzymanie jak najlepszych kontaktów z klientami i dostawcami, mają swoje potwierdzenie w ocenie, jaką wystawiają nam nasi partnerzy. Oni bowiem stanowią źródło informacji o sowabusiness services, na podstawie których Kapituła Fair Play podejmuje decyzję o przyznaniu certyfikatu. Jesteśmy im zatem wdzięczni za te wysokie noty i chcemy zapewnić, że w dalszym ciągu pracować będziemy nad doskonaleniem naszych usług i relacji z nimi”.

„Nasza satysfakcja jest tym większa, że w tym roku przypada X, jubileuszowa edycja programu. Nasza obecność wśród przedsiębiorstw uhonorowanych tym wyróżnieniem to niewątpliwie zaszczyt, ale też zobowiązanie do tego, by nasz wizerunek, jako firmy, która gra fair odzwierciedlał się w konkretnych działaniach wewnątrz i na zewnątrz firmy” – dodała Ewa Rogozińska, dyrektor sowabusiness services.

Wręczenie certyfikatów Fair Play odbyło się 7 grudnia 2007 r. podczas Wielkiej Gali w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Źródło informacji o programie Fair Play: www.fairplay.pl

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.