+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY

Opis stanowiska i ogólny zakres obowiązków
• Budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami – aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
• Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych – reprezentacja firmy w kontaktach z klientami
• Współpraca w zakresie tworzenia i realizacji planów sprzedaży; umiejętność kalkulowania rentowności
• Współpraca w zakresie tworzenia planów marketingowych i promocyjnych poszukiwanie nowych, skutecznych rozwiązań
• Stałe monitorowanie uzyskiwanych wyników
• Monitorowanie działań konkurencji oraz poszerzanie strefy wpływu na rynku
• Monitorowanie budżetu marketingowego
• Doradztwo i opiniowanie rozwiązań
• Mobilny i stacjonarny charakter pracy

Wymagania
• Bardzo dobra organizacja czasu i stanowiska pracy
• Praktyczna znajomość zagadnień sprzedaży i marketingu
• Wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie biznesu, ekonomii, marketingu, PR)
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Znajomość j. angielskiego min. na poziomie swobodnej komunikacji w piśmie (korespondencja handlowa, zamówienia itp.) i w mowie (np. rozmowa telefoniczna z klientem)
• Wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Biznesowa prezencja, wysoka kultura osobista, umiejętność prowadzenia negocjacji
• Obsługa pakietu MS Office ( w szczególności Word, Excel i Power Point)
• Prawo jazdy kat. B

Warunki
• Pełny etat – zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pierwsza umowa na okres próbny
• Duże możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia, konferencje itd.
• Zadaniowy charakter pracy – wieloskładnikowa forma wynagradzania i premiowania
• Data rozpoczęcia zatrudnienia: kwiecień 2016 r.
• Wsparcie na każdym etapie pracy

Pracodawca oczekuje, że osoby zainteresowane ofertą stawią się na spotkanie kwalifikacyjne przygotowane do rozmowy, tj. zapoznają się z rynkiem tłumaczeń oraz z historią, działalnością i konkurencją firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego drogą elektroniczną na adres
office@e-sowa.eu do dnia 15 marca 2016 r.

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.