+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

KONSULTANT DS. PR I SOCIAL MEDIA

Opis stanowiska i ogólny zakres obowiązków
• Odpowiedzialność za wzrost świadomości marki DOM TŁUMACZEŃ SOWA na rynku polskim i zagranicznym poprzez prowadzenie działań content marketingowych oraz social media związanych z promowaniem usług firmy i wsparciem działań prosprzedażowych
• Tworzenie, aktualizacja i optymalizacja treści w języku polskim oraz angielskim na stronie internetowej i kanałach społecznościowych
• Planowanie i wdrażanie działań content marketingowych oraz social media związanych z rozwojem marki (m.in. blog)
• Obsługa kanałów social media (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Linkedin i inne branżowe)
• Tworzenie treści na potrzeby współpracy z mediami
• E-mail marketing i zarządzanie bazą kontaktów
• Monitorowanie i analiza działań konkurencji w Internecie oraz poszerzanie strefy wpływu na rynku
• Śledzenie bieżących trendów Social Media i Content Marketingu
• Monitorowanie, optymalizacja i analiza efektywności działań online w obszarze social media i bieżących kampanii mediowych
• Ścisła współpraca z zespołami ds., marketingu, sprzedaży, obsługi klienta i outsourcingu
• Stałe monitorowanie uzyskiwanych wyników
• Doradztwo i opiniowanie rozwiązań
• Stacjonarny charakter pracy

Wymagania
• Bardzo dobra organizacja czasu i stanowiska pracy
• Praktyczna znajomość zagadnień PR i social media
• Wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie marketingu, PR, dziennikarstwa)
• Znajomość j. angielskiego umożliwiająca tworzenie treści w tym języku
• Kreatywność i umiejętność swobodnego pisania i redagowania
• Doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych
• Rozumienie potencjału kanałów społecznościowych i umiejętność jego wykorzystania w marketingu prosprzedażowym
• Znajomość paneli administracji kanałów social mediowych, Google Analytics/ Google AdWords
• Znajomość zasad działania stron internetowych i systemu CMS tj. WordPress
• Samodzielność, sumienność, wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Prawo jazdy kat. B

Warunki
• Pełny etat – zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pierwsza umowa na okres próbny
• Duże możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia, konferencje itd.
• Zadaniowy charakter pracy – wieloskładnikowa forma wynagradzania i premiowania
• Data rozpoczęcia zatrudnienia: kwiecień 2016 r.
• Wsparcie na każdym etapie pracy

Pracodawca oczekuje, że osoby zainteresowane ofertą stawią się na spotkanie kwalifikacyjne przygotowane do rozmowy, tj. zapoznają się z rynkiem tłumaczeń oraz z historią, działalnością i konkurencją firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego drogą elektroniczną na adres
office@e-sowa.eu do dnia 15 marca 2016 r.

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.