+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

Poprawna polszczyzna to nasza specjalność

Śledząc życie w Internecie, co chwilę natykamy się na jakieś teksty pisane żenującą wręcz polszczyzną.

Często bywa, że nawet autorzy, którzy mianują się dziennikarzami – nie wspominając o seryjnych blogerach, którzy biją w klawiaturę bez chwili zastanowienia – dokonują dzieła zniszczenia na organizmie języka polskiego, który przez tzw. wrażliwców tworzony jest i pielęgnowany od setek lat.

Faktem jest, że język polski w wielu rankingach uznany został za najtrudniejszy język na świecie. Czy to jednak może nas usprawiedliwiać?

DOM TŁUMACZEŃ SOWA od ponad 20 lat jest uznanym dostawcą tłumaczeń. Niemniej nasi klienci szczególnie cenią nasze usługi za to, że teksty, które dostarczamy im w języku polskim, pisane są nienaganną polszczyzną.

Osiągnięcie tego poziomu wiedzy i umiejętności to przede wszystkim nieustanne dokształcanie się w tym zakresie.

Praktycznie co roku w DOMU TŁUMACZEŃ SOWA odbywają się szkolenia z różnych dziedzin poprawnej polszczyzny, w których uczestniczy nie tylko zespół tłumaczy, lecz także pracownicy pozostałych działów. Przyjęliśmy bowiem zasadę, że jako firma, która w ramach swoich usług oferuje wartość intelektualną, jaką jest tworzenie tekstów, nie możemy pozwolić sobie na niewybaczalne zaniedbanie, jakim jest popełnianie błędów w języku, który jest naszym językiem ojczystym.
Te umiejętności pozwalają nam oferowanie wysokiej jakości usług uzupełniających tłumaczenia. W zakres tych usług wchodzą m.in. usługi redakcyjne, copywriting i konsultacje lingwistyczne.

tumblr_inline_naalfd2km11stha95

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.