+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

Ochrona i bezpieczeństwo danych

Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność informacji

Platforma e-sowa.eu to szybka i bezpieczna obsługa oraz nieograniczony dostęp do konta i historii zamówień. Jest ona zabezpieczona protokołem SSL (ang. Secure Socket Layer), który zapewnia bezpieczną wymianę danych przez Internet. Ponadto wszystkie dokumenty, dane i informacje przekazywane firmie w celu prawidłowego wykonania zamówień i zobowiązań są chronione z zastosowaniem procedur certyfikowanego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji, zgodnego z normą ISO/IEC 27001.

W ramach tego systemu ważną rolę w firmie pełni zarejestrowany w GIODO Administrator Bezpieczeństwa Informacji, działalność którego zapewnia nieustanną weryfikację i doskonalenie systemu zabezpieczeń.

DOM TŁUMACZEŃ SOWA zastrzega, iż w związku z uwarunkowaniami technicznymi działania systemów elektronicznych nie jest możliwe całkowite wyeliminowanie lub ograniczenie ryzyka nieuprawnionej ingerencji osób trzecich, w tym także narażenia systemu informatycznego użytkownika na platformie www.e-sowa.eu na szkodliwe działanie wirusów komputerowych.

Pomimo iż firma podejmuje wszelkie starania w celu ochrony danych, nie ma możliwości przewidzenia i stuprocentowego wyeliminowania różnego rodzaju wad systemowych, cyberataków i innych podobnych zdarzeń. W związku z tym DOM TŁUMACZEŃ SOWA zaleca swoim klientom, aby nie przechowywać na platformie e-sowa.eu dokumentów i danych, które zostały udostępnione wyłącznie na potrzeby wykonania zamówienia. DOM TŁUMACZEŃ SOWA nie oferuje usług archiwizacyjnych.

Ze względów bezpieczeństwa DOM TŁUMACZEŃ SOWA zaleca także, aby dokumenty do tłumaczenia przesyłać za pośrednictwem chronionej platformy e-sowa.eu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji DOMU TŁUMACZEŃ SOWA, pisząc na adres office@e-sowa.eu.

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.