+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

Nota prawna

Chroń login i hasło

Korzystanie z platformy e-sowa.eu odbywa się zgodnie ze wskazanymi poniżej warunkami i zastrzeżeniami i jest równoznaczne z ich akceptacją.

Administratorem i właścicielem platformy e-sowa.eu pozostaje DOM TŁUMACZEŃ SOWA, a jej zawartość chroniona jest prawem autorskim.

DOM TŁUMACZEŃ SOWA posiada wszelkie prawa do treści znajdujących się na platformie e-sowa.eu. Wszelkiego rodzaju odtwarzanie, modyfikowanie, kopiowanie bądź powielanie treści platformy e-sowa.eu, niezależnie od formy utrwalenia, bez zgody DOMU TŁUMACZEŃ SOWA jest zabronione.

DOM TŁUMACZEŃ SOWA nie ponosi odpowiedzialności za:

DOM TŁUMACZEŃ SOWA jest uprawniony do zmiany zawartości platformy e-sowa.eu w każdym czasie. Dostęp do platformy z przyczyn technicznych może zostać czasowo zawieszony bez wcześniejszego uprzedzenia.

DOM TŁUMACZEŃ SOWA zastrzega, iż w związku z uwarunkowaniami technicznymi działania systemów elektronicznych nie jest możliwe całkowite wyeliminowanie lub ograniczenie ryzyka nieuprawnionej ingerencji osób trzecich, w tym także narażenia systemu informatycznego użytkownika na platformie e-sowa.eu na szkodliwe działanie wirusów komputerowych.

Platforma e-sowa.eu może zawierać odnośniki do innych serwisów internetowych niebędących własnością lub nieadministrowanych przez DOM TŁUMACZEŃ SOWA. W takim przypadku DOM TŁUMACZEŃ SOWA nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość i dostęp do nich.

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.