+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

Nagroda „Przedsiębiorstwo Fair Play” 

sowabusiness services w tym roku po raz kolejny otrzymała nagrodę „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Tym razem oprócz certyfikatu zostaliśmy nagrodzeni statuetką, ponieważ po raz piąty z rzędu zostało przyznane nam to wyróżnienie.

Celem programu jest promocja etyki w działalności gospodarczej, wspieranie rozwoju firm dzięki promowaniu przedsiębiorstw działających zgodnie z prawem i zasadami etyki, poprawianie wizerunku polskich przedsiębiorstw poprzez rekomendowanie w środkach masowego przekazu firm, które rzetelnie i zgodnie z zasadami etyki, prowadzą działalność gospodarczą, zachęcanie firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzania stosownych zmian w wewnętrznej organizacji pracy oraz podjęcia szkoleń w tym zakresie.

17 grudnia 2010 roku w Warszawie, w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki odbyło się uroczyste wręczenie nagród wszystkim laureatom XIII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Odebraliśmy nagrodę, która jest dla nas, naszych Współpracowników i Klientów, potwierdzeniem wysokiej jakości wykonywanych usług, rzetelności i etycznego postępowania w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Jesteśmy niezmiernie dumni z kolejnego wyróżnienia i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również dostąpimy tego zaszczytu.
Łączymy wyrazy szacunku i zapraszamy do współpracy
sowabusiness services
Najlepszy dostawca tłumaczeń dla biznesu

Kontakt: sowabusiness services
077 456 58 16
sowa@e-sowa.eu
Obsługa tłumaczeń: www.e-sowa.euInternetowe Centrum Prasowe: www.sowa.com.pl

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.