+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

Kolejne szkolenia w DOMU TŁUMACZEŃ SOWA 

1 kwietnia 2014 roku, w ramach projektu „Kwalifikacje i kompetencje pracowników podstawą wzrostu jakości usług DOMU TŁUMACZEŃ SOWA Ewa Rogozińska”, pracownicy DOMU TŁUMACZEŃ SOWA rozpoczną kolejne szkolenie.

Tym razem nabywać będą umiejętności w zakresie bezwzrokowego pisania.

„To kolejny krok w podnoszeniu kwalifikacji i doskonaleniu usług naszej firmy. Dzięki temu szkoleniu będziemy mogli zapewnić naszym klientom szybszą obsługę i krótsze terminy realizacji tłumaczeń” – powiedziała Ewa Rogozińska, dyrektor firmy.

To już siódme szkolenie realizowane w ramach tego projektu. Do tej pory odbyły się szkolenia z zakresu: obsługi programu SDL Trados Studio Professional 2011 (Network), obsługi programu Adobe InDesign, skutecznej sprzedaży i negocjacji, marketingu i telemarketingu, obsługi podstawowych programów do tworzenia grafiki (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop) i zaawansowanej obsługi programów pakietu MS Office 2010 (Word, Excel, Power Point). To jednak nie koniec.

„W tym roku czekają nas jeszcze przynajmniej cztery szkolenia. Musimy dbać o stały rozwój kwalifikacji naszych pracowników, abyśmy mogli sprostać wciąż rosnącym oczekiwaniom klientów i utrzymać pozycję lidera na rynku tłumaczeń. Pracownicy DOMU TŁUMACZEŃ SOWA czas na szkolenia poświęcają po godzinach pracy oraz w weekendy, tak aby funkcjonowanie firmy nie zostało zakłócone.” – dodała Ewa Rogozińska.

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.