+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

DOM TŁUMACZEŃ SOWA – POTWIERDZONA JAKOŚĆ

Miło nam poinformować, iż DOM TŁUMACZEŃ SOWA ponownie przeszedł pozytywnie audity weryfikujące jakość prowadzonej działalności.

Tym samym utrzymane zostały wszystkie certyfikaty na zgodność z trzema międzynarodowymi normami jakości:

ISO 9001 System Zarządzania Jakością
PN-EN 15038 Usługi tłumaczeniowe – wymagania
DIN 2345 Zawieranie umów na wykonanie tłumaczeń

Audity przeprowadziła firma PRS S.A. (www.prs.pl) – jednostka certyfikująca systemy zarządzania w organizacjach na rynku polskim i międzynarodowym.

„DOM TŁUMACZEŃ SOWA od początku swojej działalności, tj. od 1994 r., czynił starania, aby konsekwentnie realizować swój najważniejszy cel, jakim jest uzyskiwanie najwyższej jakości tłumaczeń oraz efektywne zarządzanie realizowanymi projektami” – powiedziała Ewa Rogozińska, dyrektor DOMU TŁUMACZEŃ SOWA. „Jakość potwierdzana przez niezależne jednostki certyfikujące stanowi dla nas także potwierdzenie, że zmierzmy w dobrym kierunku i że nasze tempo rozwoju odzwierciedla oczekiwania klientów.”

W tym roku DOM TŁUMACZEŃ SOWA stawi czoła jeszcze trzem auditom. „Według naszej najlepszej wiedzy jesteśmy obecnie jedyną firmą w Polsce, świadczącą usługi tłumaczeń, certyfikowaną na zgodność z czterema międzynarodowymi normami jednocześnie” – powiedziała Ewa Rogozińska. „Oprócz trzech już wspomnianych norm posiadamy również certyfikat na zgodność z normą ISO/IEC 27001 System zarządzania bezpieczeństwem informacji, co jest niezwykle istotne w dobie komunikacji cyfrowej, szczególnie w firmie zajmującej się tłumaczeniami, która w 100% pracuje na informacjach powierzanych przez klientów.”

Jesienią firmę czeka jeszcze kolejny audit w ramach programu Przedsiębiorstwo Fair Play (www.fairplay.pl) oraz odnowienie członkostwa w Amerykańskim Stowarzyszeniu Tłumaczy ATA (American Translators Association) (www.atanet.org).

Strategia rozwoju firmy obejmuje także wdrożoną i praktycznie realizowaną politykę odpowiedzialności społecznej biznesu CSR zgodnie z normą ISO 26000.

 

indeks

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.