+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

DOM TŁUMACZEŃ SOWA laureatem konkursu „Biznes z Sercem”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że DOM TŁUMACZEŃ SOWA zdobył I nagrodę w konkursie „Biznes z Sercem”, w kategorii małych i średnich przedsiębiorstw. Konkurs zorganizowany został przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi we współpracy z renomowaną jednostką certyfikacyjną PRS S.A. oraz Górnośląską Agencją Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o.

Rozstrzygnięcie konkursu stanowiło część jubileuszowego, 25. Koncertu „Serce za serce”, który odbył się 19 listopada w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Galę poprowadziła Anna Popek, a uroczystość uświetniły występy Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk.

„Koncert „Serce za serce” od 25 lat organizowany jest z myślą o propagowaniu misji Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi, upamiętnieniu jej założyciela i patrona oraz uhonorowaniu osób, firm i instytucji za wsparcie prac naukowo-badawczych prowadzonych w Instytucie Protez Serca Fundacji” – powiedział prof. Jan Sarna, dyrektor Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

serce-za-serce

Wśród gości honorowych znaleźli się między innymi żona prof. Zbigniewa Religi wraz z rodziną, prof. Marian Zembala – współpracownik prof. Zbigniewa Religi i współzałożyciel kliniki kardiochirurgii oraz minister zdrowia w roku 2015, Borys Budka – poseł na Sejm VII i VIII kadencji oraz minister sprawiedliwości w roku 2015, i wiele innych osobistości.

biznes-z-zercem

„To niezwykłe wyróżnienie” – powiedziała Ewa Rogozińska, dyrektor DOMU TŁUMACZEŃ SOWA. „Przyznane zostały tylko dwie nagrody dla firm prowadzących swoją działalność zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. W kategorii dużych przedsiębiorstw nagrodę otrzymała PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów. W kategorii małych i średnich przedsiębiorstw to właśnie DOM TŁUMACZEŃ SOWA w opinii audytorów i komisji zasłużył na to wyróżnienie. To bardzo motywujące i inspirujące do dalszych działań.”

religa

DOM TŁUMACZEŃ SOWA jest obecny na rynku od 1994 r. Praktycznie od początku swojego istnienia w działania biznesowe DOMU TŁUMACZEŃ SOWA nieustannie wpisywały się działania na rzecz społeczności lokalnej i wspierania rozwoju, szczególnie poprzez edukację i podnoszenie kwalifikacji.

Ewa Rogozińska, założyciel i dyrektor DOMU TŁUMACZEŃ SOWA, Prezes fundacji SPORT I OŚWIATA TO DOBRA LOKATA, wiceprezes Związku Pracodawców Polska – Europa Wschodnia oraz członek założyciel Międzynarodowej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet.

Fot.: Mariusz Jakubowski

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.