+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

Wśród Dolnośląskich Pracodawców Konfederacji Lewiatan

DOM TŁUMACZEŃ SOWA członkiem Dolnośląskich Pracodawców, Regionalnego Związku Pracodawców Konfederacji Lewiatan.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż decyzją Zarządu Dolnośląskich Pracodawców, Związku Pracodawców Konfederacji Lewiatan firma DOM TŁUMACZEŃ SOWA została przyjęta do grona członków Związku.

Dolnośląscy Pracodawcy zrzeszają czołowych przedstawicieli pracodawców i przedsiębiorców z terenu województwa dolnośląskiego. Jako podstawowe zadanie związek przyjął ochronę i reprezentowanie interesów zrzeszonych członków wobec związków zawodowych pracowników, organów władzy i administracji państwowej oraz samorządu terytorialnego. Związek uczestniczy w przygotowaniu i wdrażaniu przedsięwzięć, których celem jest ograniczenie bezrobocia. Współpracuje z instytucjami działającymi na rzecz zapewnienia regionalnym przedsiębiorstwom korzystnych warunków do konkurowania na rynku europejskim, wspomaga przygotowanie firm do wykorzystania funduszy strukturalnych.

DOM TŁUMACZEŃ SOWA działa na rynku od 1994 r. i cieszy się opinią specjalistycznej i rzetelnej agencji tłumaczeń, zapewniając klientom obsługę w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych w językach europejskich i pozaeuropejskich.

Od 7 kwietnia 2014 roku DOM TŁUMACZEŃ SOWA jest jedyną agencją tłumaczeń w Polsce, certyfikowaną na zgodność z czterema międzynarodowymi normami jednocześnie:

ISO 9001 System zarządzania jakością
PN-EN 15038 Usługi tłumaczeniowe- wymagania
DIN 2345 Zawieranie umów na wykonanie tłumaczeń
ISO/IEC 27001 System zarządzania bezpieczeństwem informacji

Od roku 2006 DOM TŁUMACZEŃ SOWA uzyskuje także inne wyróżnienia i certyfikaty, w tym tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play.

DOM TŁUMACZEŃ SOWA należy do prestiżowego Amerykańskiego Stowarzyszenia Tłumaczy ATA (American Translators Association).

image-1

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.