+48 77 456 58 16
Pon - Pt: 08:00 - 17:00

DOM TŁUMACZEŃ SOWA na Festynie Olimpijskim w PSP 2

DOM TŁUMACZEŃ SOWA wziął udział w XVIII Festynie Olimpijskim, zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 w Opolu im. Polskich Olimpijczyków.

Na naszym stoisku Owocowa SOWA propagowaliśmy zdrowy tryb życia i zdrowe odżywianie, częstując pysznymi owocami i warzywami.

Dla odwiedzających stoisko DOMU TŁUMACZEŃ SOWA przygotowaliśmy kubeczki wypełnione świeżymi owocami i warzywami. Dużym powodzeniem cieszyła się również włoszczyzna, która z pewnością stanowiła podstawę wielu niedzielnych zup 🙂

Nasze stanowisko malowania kobiałek, które dostarczyła Hurtownia Sad-Mar, przyciągnęło tłumy uczniów i nie tylko. W nagrodę za piękne dzieła i determinację w ich tworzeniu kilkoro małych artystów otrzymało bilety do Opolskiego Teatru Lalki i Aktora oraz do Ogrodu Zoologicznego w Opolu.

Wszystkim działaniom DOMU TŁUMACZEŃ SOWA przyświeca idea Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR), dlatego udział w Festynie połączyliśmy ze zbieraniem datków na cele statutowe FUNDACJI SPORT I OŚWIATA TO DOBRA LOKATA. Dzięki ofiarności darczyńców na konto Fundacji wpłynęło ponad 300 zł! Dziękujemy!

Dziękujemy także organizatorowi Festynu oraz wszystkim uczestnikom za świetną zabawę!

Szybka
wycena
Zapytanie zostało pomyślnie wysłane.